Curver Optima Opbergbox - 52L - Transparant (20AX / 45)

Curver Optima Opbergbox - 52L - Transparant (beschadigd) / Nieuwprijs per item: EUR 15,54

Status product: beschadigd
Status verpakking: beschadigd
Extra informatie over kavel: Gaatje in bodem en hoek deksel beschadigd.
Productcode - EAN: 3253920082008
Aantal items (of sets) in kavel: 0000000000001

Kavel gesloten

Uitgelichte kavels