IRIS Topbox Opbergbox - 15 l - Kunststof - Transparant - 5 Stuks (20AX / 44)

IRIS Topbox Opbergbox - 15 l - Kunststof - Transparant - 5 Stuks (nieuw/ongebruikt) / Nieuwprijs per item: EUR 30,99

Status verpakking: beschadigd
Extra informatie over kavel:
Productcode - EAN: 8716382158650
Aantal items (of sets) in kavel: 0000000000001

Kavel gesloten