LEGO NINJAGO Firstbourne Draak - 70653 (20AF / 70)

LEGO NINJAGO Firstbourne Draak - 70653 (nieuw) / Nieuwprijs per item: EUR 69,95

Status verpakking: ongeopend/licht beschadigd
Extra informatie over kavel:
Internationale Productcode - EAN: 5702016110685
Aantal producten in kavel (of aantal sets waar relevant): 1

Kavel gesloten

Uitgelichte kavels