Drank veiling - wijnen, likeuren en sterk

Veiling gesloten
Veiling informatie
Sluitingstijd vanaf: (CET)
14-10-2018 | 20:00
Aantal Kavels:
41
BTW
21%
Veilingkosten
16%
Ophaalgegevens
Adres
Gestelsestraat 13
5582 HE - Waalre
Land
Nederland
Dag
16-10-2018 | 10:00 - 13:00

Veiling informatie

Veiling van diverse rode en witte wijnen, wodka, whisky en andere sterke drank. Het betreft hier veelal flessen met beschadigde etiketten. Heel lage openingsprijzen!